100%Anonymný užívateľ05.10.2023Hodnotenie e-shopurychlost, kvalitu zboží..jen snad to balení....je jasné, že u některých látek je třeba nechat je na roli, ale u těchto mi to přišlo zbytečné, pak je balík šíleně neforemnýRecenziu overil Zbozi.cz
100%Danka C.03.10.2023Hodnotenie e-shopuLatka je vysoko kvalitná, farby, materiál.Recenziu overil Heureka