O nás

Spoločnosť Boaz s.r.o. už viac ako 7 rokov dodáva na český trh látky a galantérny tovar od popredných európskych a ázijských výrobcov. V roku 2015 spoločnosť otvorila vlastný internetový obchod s bytovým textilom www.modernatex.cz. Ponuka e-shopu je zameraná predovšetkým na predaj 100% bavlnených látok vhodných na šitie posteľnej bielizne a bytového textilu. Látky sú certifikované v systéme riadenia akosti a majú certifikát Öko-Tex Standard, preto sú vhodné aj pre deti. Spoločnosť podniká v textilnom odvetví cez 10 rokov. Behom tejto doby sa nám podarilo zaistiť spoľahlivých a overených dodávateľov látok, stúh, krajok, nití a ihiel. Kompletnú ponuku kvalitných výrobkov máme skladom.

V roku 2017 bola ponuka internetovej prodejne rozšírená o nové moderné látky, ako sú minky, džersej, viskóza, flanel, krep a nite na šitie. Teraz si naši zákazníci môžu na jednom mieste nakúpiť všetko potrebné na ručné práce.

V roku 2019 bola obchodná ponuka rozšírená o látky poťahové, nepromokavé a potreby na čalúnenie a opravy nábytku. Ponuka pre kreatívnych zákazníkov e-shopu zahŕňa nite, gumy, zipsy, pásky a popruhy, lemovacie stuhy, šnúry, vlnu na pletenie, vatelín - polyestrové rúno, molitan.

Denne sa náš priateľský kolektív snaží zlepšovať služby pre zákazníkov, rýchlosť, kvalitu balenia a dodávania tovaru. Pravidelne sledujeme novinky na trhu a rozširujeme našu ponuku tovaru. Objednávky vybavuvjeme pre zákazníkov z celej Európy. Spolupracujeme s prepravnými spoločnosťami PPL, GLS, DPD, Packetou, Slovenskou poštou. Prijímame platby kartou Visa, Master Card, bankovým prevodom a dobierkou.

Hlavným poslaním nášho tímu je dodanie látok vhodných na výrobu odevov, bytového textilu, prečalúnenia nábytku, na kreatívne práce, dekorácie do interiéru a na vonkajšie použitie. Naša veľkoobchodná a maloobchodná predajnňa dodáva výrobky od popredných európskych a čínských výrobcov.

Vďaka priamemu napojeniu na výrobcov dokážeme uspokojiť každú požiadavku zákazníkov a ponúknuť tie najlepšie ceny.

Ponúkame: individuálny prístup k zákazníkom, výhodnú ponuku pre predajcov, majiteľov krajčírskych salónov, šicích dielní, bytových architektov, výrobcov oblečenia, obuvi a galantérneho tovaru.  zohľadňujeme módne trendy.

Tešíme sa na spoluprácu!

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.