Látka s vysokou odolnosťou proti UV/WR záření barva černá

Kód: UV-WR-01
Skladom27.2m
Termín a spôsob doručenia
Látky s vysokou odolnosťou proti slnečnému žiareniu možno použiť k výrobe deštníkov, krytov, houpaček a samozrejme záhradného nábytkuprečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
EUR / m
EURbez DPH
8.50 EUR
7.08 EUR bez DPH
m
Můžete nakoupit násobky 0.1 m
Minimálne objednané množstvo:  0.1 m
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
UV-WR-01
EAN:
8595721052299
Materiál:
Polyester 100%
Gramáž:
250 g/m2
Šírka:
150 cm
Druh:
vodu odpudzujúce látky
Farba:
čierna
Vzor:
jednofarebný
Typ:
čalúnenie a nábytok
Povrchová úprava:
UV/PU/WR
Použitie:
Na výrobu produktov do domácnosti aj na záhradu.Ideálna na stany, hojdačky, markýzy, dáždniky, lehátka.
Certifikát:
OEKO-TEX® Standard 100
Hrúbka:
0,3 mm
Popis Látka s vysokou odolnosťou proti UV/WR záření barva černá

Tkanina Oxford 600D PU-UV je pevná látka na markízy odolná voči UV žiareniu. Hustý, ľahko odoláva chemickým vplyvom a vysokým teplotám. Používa sa pri výrobe markíz a poťahov, batohov, stanov a tašiek. Polyuretánová impregnácia zaisťuje, že vnútro je nepremokavé a udržuje teplo.

Novinkou bolo ošetrenie povrchu chemickými látkami, ktoré dodali tkanine úplne nové vlastnosti:

 • odolný voči UV žiareniu;
 • vodotesný;
 • ochrana proti agresívnym činidlám.

Aplikácia

600 D PU sa používa na výrobu

 • Priemyselná výroba: tkanina Oxford PU-UV sa používa na záclony, stany, markízy, kryty na nákladné vozidlá, priemyselné markízy a iné predmety, ktoré musia byť odolné a nepremokavé.
 • Záhradníctvo: Tkanina Oxford PU-UV sa široko používa v záhradníctve na markízy, baldachýny, kryty na nábytok, slnečníky a iné výrobky, ktoré chránia rastliny a nábytok pred dažďom, snehom a slnečným žiarením.
 • Šport a voľný čas: tkanina Oxford PU-UV sa používa na stany, spacie vaky, batohy, horolezecké laná a iné výrobky, ktoré musia byť ľahké, nepremokavé a odolné.
 • Automobilový a jachtársky priemysel: tkanina Oxford PU-UV sa používa na výrobu striech a prístreškov pre autá, lode, jachty a iné dopravné prostriedky, ktoré potrebujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi.
 • Zdravotnícky priemysel: tkanina Oxford PU-UV sa používa pri výrobe ochranných plášťov, oblekov, matracov, vankúšov a iných výrobkov, ktoré sú nevyhnutné pre sterilné a hygienické prostredie.

Vlastnosti materiálu

Syntetická tkanina Oxford PU-UV 600 D má mnoho výhod vďaka unikátnej technológii košovej väzby, ktorá zabraňuje prenikaniu nečistôt a vlhkosti do vnútra tkaniny.

 • Odolnosť voči UV žiareniu.
 • Odolné voči vode a odpudzujúce nečistoty.
 • Vysoká pevnosť a odolnosť.
 • Tepelná odolnosť. Tkanina si zachováva svoje vlastnosti a charakteristiky v teplotnom rozsahu od -50 °C do +110 °C.
 • odolnosť voči plesniam a chladu
 • Nízka abrázia vlákien.
 • Rozpočtové náklady.
 • Nevyžaduje si žiadnu špeciálnu údržbu.

Prevaha syntetických vlákien v tkanine a ochrannej vrstve však vytvára skleníkový efekt, preto by sa oblečenie z tohto materiálu nemalo nosiť dlhší čas, najmä počas fyzickej námahy.

Pri výrobe materiálu sa môžu použiť priadze rôznej hrúbky. Čím sú použité vlákna hrubšie, tým je tkanina hrubšia a hustejšia. Hustota sa meria v DEN a môže sa pohybovať od 150 D do 1800 D.

Vnútorná strana tkaniny je ošetrená polyuretánovou (PU) zmesou, aby bola vodoodpudivá.

Pokyny na starostlivosť

Ako sa starať o tkaninu Oxford PU-UV 600D

Materiál Oxford PU-UV 600D sa ľahko udržiava a stačí ho pravidelne čistiť, aby sa zabránilo jeho znečisteniu.

 1. čistenie: Povrchové nečistoty a prach jednoducho utrite mäkkou vlhkou špongiou alebo handričkou. V prípade potreby môžete použiť mäkkú kefu alebo flanel. Používanie abrazívnych alebo chemických čistiacich prostriedkov sa neodporúča.
 2. odstraňovanie škvŕn: Na odstránenie škvŕn používajte jemné čistiace prostriedky, ktoré nepoškodia PU povlak. Môžete napríklad použiť vodu a mydlo alebo roztok octu.
 3. zabránenie znečisteniu: Aby ste zabránili znečisteniu tkaniny Oxford PU-UV 600D, odporúčame používať poťahy na nábytok alebo kryty, dáždnik. Vyhnite sa tiež kontaktu s tvrdými alebo ostrými predmetmi, ktoré by mohli poškodiť PU povlak.
 4. skladovanie: Pri skladovaní tkaniny Oxford PU-UV 600D sa vyhnite dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu a vysokej vlhkosti. Tkaninu sa odporúča skladovať na suchom mieste pri teplote od +5 °C do +25 °C.
 5. sušenie: Tkanina Oxford PU-UV 600D by sa mala po čistení alebo používaní dobre vysušiť. Na sušenie tkaniny sa neodporúča používať sušičku ani iné vyhrievacie zariadenia, pretože by mohlo dôjsť k deformácii alebo poškodeniu PU povlaku
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR